Слухати

Журі Букерівської премії оголосило цьогорічного переможця / Новини на Громадському радіо

Журі Букерівської премії оголосило цьогорічного переможця

18 жовтня 2017 - 16:08
Ним став Джордж Сондерс за роман "Лінкольн у бардо"

Про це повідомляє BBC. 58-річний житель Нью-Йорку є другим американським автором, який виграв приз за 49-річну історію існування премії.

У шорт-лист також потрапили британці Алі Сміт та Фіона Мозлі, американці Пол Остер та Емілі Фрайдлунд, а також британсько-пакистанським письменник Мохсін Хамід.

«Лінкольн у Бардо» — перший роман автора, який раніше був відомий своїми оповіданнями, але задум виник виник 20 років тому.

В романі автор зосереджується на одній ночі в житті Авраама Лінкольна, коли той на цвінтарі оплакує смерть молодшого сина. Сандерс використовує будійську концепцію бардо – про перехідний стан між смертю і переродженням. Судді премії назвали роман «вкрай оригінальним» та «глибоко зворушливим». Приз складає 50 тисяч фунтів. Нагороду письменнику вручила герцогиня Корнуоллська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+