Слухати

Абітурієнти з окупованих територій почали частіше вступати в українські ВНЗ

19 жовтня 2017 - 15:47
Цьогоріч до українських вишів з окупованих територій вступило на третину більше абітурієнтів, ніж торік

Цього року через освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» до українських ВНЗ вступило 1550 осіб – це на третину більше ніж торік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти України.

Зокрема, через освітній центр «Донбас-Україна» вступили 1346 осіб, з яких понад 1тис – на бюджетну форму навчання. Як повідомляється, найбільше абітурієнтів вступили до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (224) та Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (154).

Загалом до освітніх центрів «Донбас-Україна» звернулися за консультацією 3733 вступників.

«Через освітній центр «Крим-Україна» вступили 204 абітурієнти, з них на бюджет – 156. Більш за все осіб вступило до Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (67) та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (31)», — повідомляють у Міносвіти. 

Загалом до освітніх центрів «Крим-Україна» звернулися за консультацією 1076 осіб.

«Торік через освітні центри вступили 1008 осіб – 153 через «Крим-Україна» і 855 через «Донбас-Україна». Це на третину менше, ніж цього року. Тож навіть попри низку проблем ми спостерігаємо позитивну динаміку по обох освітніх центрах», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

info-center-2017-new.jpg

Інфографіка // Міністерство освіти
Інфографіка
Міністерство освіти

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+