Слухати

Держава не буде повертати суму, за яку був приватизований «Укртелеком»,— в.о. голови Фонду держмайна / Новини на Громадському радіо

Держава не буде повертати суму, за яку був приватизований «Укртелеком»,— в.о. голови Фонду держмайна

19 жовтня 2017 - 22:06
В.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров заявив, що держава не виплачуватиме суму, за яку був приватизований «Укртелеком» та пояснив, чому «Укрателеком» повернули державі

«Суму, за яку був приватизований «Укртелеком» не треба буде повертати. Оскільки був окремий закон, то цієї норми не існує», — заявив в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров в програмі «Громадська хвиля» в ефірі Громадського радіо. 

Віталій Трубаров також пояснив, чому «Укртелеком» знову став власністю держави. 

«Фонд державного майна робив перевірку виконання обов’язків, які не були виконані в повному обсязі. За допомогою правоохоронних органів з’ясували усі обставини. Матеріали передали до суду. Сьогодні відбулось засідання суду першої інстанції, на якому винесено рішення розірвати договір куплі-продажу і повернути пакет акцій державі», — додав  Віталій Трубаров. 

Нагадаємо, що Господарський суд Києва вирішив розірвати укладений за підсумками приватизаційного конкурсу договір купівлі-продажу 92,79% з «ЕСУ», відповідач вже заявив про намір подати апеляцію на це рішення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+