Слухати

Хто проголосував проти законопроектів про скасування депутатської недоторканності? / Новини на Громадському радіо

Хто проголосував проти законопроектів про скасування депутатської недоторканності?

19 жовтня 2017 - 14:58
Президентський законопроект не підтримали двоє парламентарів

Двоє народних депутатів сьогодні, 19 жовтня, під час голосування про направлення до Конституційного суду України законопроектів про скасування депутатської недоторканності проголосували проти.

Про це свідчать результати голосування на сайті Верховної Ради.

Проти президентського законопроекту 7203 проголосували позафракційна Надія Савченко та нардеп від «Народного фронту» Віктор Романюк.

Законопроект підтримали 336 парламентарів. Не голосували 22 депутатів. Ще двоє утрималися — Сергій Хлань (Блок Петра Порошенка) та Андрій Денисенко (позафракційний).

Депутатський законопроект 6773 про скасування недоторканності підтримали 328 парламентарів. Не голосували — 30. Хлань утримався. Проти проголосував депутат Романюк.

Як повідомляло Громадське радіо, Верховна Рада проголосувала за направлення до Конституційного суду України законопроектів про скасування депутатської недоторканності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+