Слухати

Мадрид має намір скасувати автономію Каталонії / Новини на Громадському радіо

Мадрид має намір скасувати автономію Каталонії

19 жовтня 2017 - 12:29
Відповідне рішення приймуть на засіданні уряду 21 жовтня

Кабінет міністрів Іспанії у суботу, 21 жовтня, може запустити статтю 155 Конституції, яка дозволить призупинити політичну автономію Каталонії.

Про це йдеться у заяві іспанського уряду, передає Reuters.

Спеціальне засідання уряду було анонсовано у відповідь на лист лідера Каталонії Карлоса Пучдемона.

Регіональний лідер заявив, що парламент Каталонії проголосує за декларацію про незалежність від Іспанії, якщо Мадрид не погодиться на перемовини та «буде продовжувати репресії».

Іспанія відповіла, що уряд проведе спеціальне засідання та «затвердить заходи, які будуть направлені до Сенату для захисту загального інтересу всіх іспанців».

Сьогодні закінчився термін, який Мадрид давав Барселоні на визначення позиції щодо незалежності.

Уряд Іспанії ніколи не запускав статтю 155 Конституції 1978 року після відновлення демократії в країні після падіння диктатури генерала Франсіска Франко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+