Слухати

Поліція вилучила 9,5 тисяч пачок цигарок із «ДНР»

19 жовтня 2017 - 11:22
У Костянтинівці і Торецьку вилучмли незаконого товару на загальну суму 24 тисячі гривень

На Донеччині співробітники спецпідрозділу «Фантом» із 9 по 15 жовтня вилучили 9,5 тисяч пачок цигарок, вироблених на території «ДНР».

Про це повідомив у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Ще три факти реалізації такої «продукції» задокументували вже цього тижня — у Костянтинівці та Торецьку — на загальну суму 24 тисячі гривень. 
За виявленими фактами складені адміністративні протоколи за статтями 164 та 164-5 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності та зберігання та транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка), — пише Жебрівський. 

За його словами, все частіше до реалізації такого продукту залучають не стаціонарні торгівельні точки, а автівки. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+