Слухати

Прокуратура затримала чиновників, які продовжували перебування студентів-іноземців в Україні

19 жовтня 2017 - 09:15
Затримано одного із деканів НМУ ім. Богомольця та директора міжнародного центру в Європейському університеті через хабарництво
Прокуратура затримала чиновників, які продовжували перебування студентів-іноземців в Україні / Новини на Громадському радіо

Прокуратура у Києві затримала чиновників вишів, які за хабар незаконно продовжували терміни перебування в Україні відрахованих студентів-іноземців.

Як повідомляє прокуратура у місті Києві, викрито «на системному хабарництві заступника декана факультету роботи з іноземними громадянами НМУ ім. Богомольця, інспектора центру міжнародної співпраці та розвитку, сектора роботи з іноземними студентами Університету державної фіскальної служби України та директора міжнародного центру в Європейському університеті, які налагодили схему вимагання та одержання неправомірної вигоди від іноземних громадян за сприяння у вирішенні питань не скасування дозволу на тимчасове перебування на території України».

Зазначається, що, діючи за попередньою змовою, чиновники оформлювали іноземних громадян та іноземних студентів, які були відраховані з навчальних закладів України, на підготовчі курси різних вишів без фактичного їх відвідування, тим самим безпідставно продовжуючи термін їх перебування на території держави.

За оформлення 6 місяців таких курсів службовці вищих навчальних закладів вимагали від $600 до $800.

Зазначені посадові особи затримані за ст.208 КПК України. Зараз затриманим особам прокуратурою міста Києва готується повідомлення про підозру і клопотання про обрання запобіжного заходу.

Відомості про скоєний кримінальний злочин внесено до ЄДРР за ч.4 ст. 368-3 (комерційний підкуп службової особи) КК України. Тривають невідкладні слідчі дії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+