Слухати

Суд повернув «Укртелеком» у державну властність / Новини на Громадському радіо

Суд повернув «Укртелеком» у державну властність

19 жовтня 2017 - 14:51
А компанія ТОВ «ЕСУ», яка володіє пакетом «Укртелекому» збирається оскаржити рішення

Господарський суд міста Києва19 жовтня ухвалив рішення, яким повернув у державну власність пакет акцій ПАТ «Укртелеком».

Про це йдеться у повідомлення прес-служби суду. 

Відтак суд повністю задовольнив позовні вимоги Фонду державного майна України і  розірвав договір купівлі-продажу акцій №КПП-582 від 11.03.2011 ПАТ «Укртелеком».

«Зобов’язано ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» списати з рахунку ТОВ «ЕСУ»  пакет акцій ПАТ «Укртелеком» та стягнуто з ТОВ «ЕСУ» пеню у розмірі 2 171 169 000,00 грн., нараховану за неналежне виконання договору купівлі-продажу пакета акцій», — йдеться у повідомленні суду.

«ЕСУ» не згоден з рішенням суду першої інстанції і продовжить захист права власності на акції «Укртелекому» в апеляційному суді.  Компанія підкреслила, що рішення суду першої інстанції не вплине на операційну роботу «Укртелекому», зокрема, буде продовжена масштабна модернізація компанії в партнерстві з China Development Bank, передає Інтерфакс.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+