Слухати

ЄС передав українським прикордонникам обладнання на понад 1 мільйон гривень (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

ЄС передав українським прикордонникам обладнання на понад 1 мільйон гривень (ФОТО)

19 жовтня 2017 - 16:40
Обладнання передали прес-службі

Голова Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) в Україні Кястутіс Ланчінскас передав Державній прикордонній службі України технічне обладнання вартістю понад 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

«Під час офіційного заходу очільник Місії EUAM передав технічне обладнання вартістю понад 1 мільйон гривень для персоналу з питань взаємодії зі ЗМІ Держприкордонслужби. Стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, планшети, а також обладнання для відео- та фотозйомки вже незабаром використовуватиметься прес-службою Держприкордонслужби та прес-офіцерами в регіонах для покращення комунікаційних можливостей відомства», — йдеться у повідомленні.

Ланчінскас зазначив, що місія підтримує «намагання служби покращити її громадські комунікації».

«Державні органи повинні бути прозорими, пояснюючи громадянам те, як вони працюють. Це особливо стосується прикордонників, чия робота за визначенням передбачає пряму взаємодію з населенням. Унікальність Державної прикордонної служби полягає у тому, що вони спілкуються як з громадянами України, так і з іноземцями, створюючи для останніх перше враження про Україну в пунктах пропуску», — сказав Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+