Слухати

Ільмі Умеров потрапив до лікарні, - Едем Семедляєв  / Новини на Громадському радіо

Ільмі Умеров потрапив до лікарні, - Едем Семедляєв

20 жовтня 2017 - 21:54
Едем Семедляєв повідомив, що засуджений окупаційною владою в Криму заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров потрапив у лікарню

Сьогодні Ільмі Умеров через погіршення стану здоров’я потрапив в лікарню в окупованому Криму.

«Зранку в Ільми Умерова піднявся тиск. Він викликав швидку, а лікарі заміряли тиск. Він був близько 200. Потім його госпіталізували в Бахчисарайську лікарню в неврологічне відділення. Коли людина отримує такий термін, звичайно, це впливає на її здоров’я. У лікарні його підлікують. Діагнози він свої знає. Він сам лікар», — розповів адвокат Едем Семедляев Громадському радіо. 

Нагадаємо, що суд в окупованому Криму засудив Умерова до двох років колонії і заборонив займатися громадською діяльністю протягом двох років. Його звинуватили за ст. 280.1 КК РФ — публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФПредставництво ЄС в Україні вимагає негайно звільнити Умерова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+