Слухати

Після Революції: історія Андрія Куликова (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Після Революції: історія Андрія Куликова (ВІДЕО)

20 жовтня 2017 - 11:46
Фільм знятий Chatham House, Королівським інститутом міжнародних відносин, що є незалежним інститутом політики та базується в Лондоні

Андрій Куликов працював репортером радіо BBC у Великобританії, провідним політичним коментатором на ICTV в Україні, а під час Революції Гідності разом з групою незалежних журналістів, заснував незалежну радіостанцію. Громадське радіо — перша громадська радіостанція в країні, яка має модель фінансування для забезпечення незалежної звітності. Радіо мовить на окуповані території Донбасу та Крим.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+