Слухати

Російська омбудсман не відповіла Лутковській на запрошення приїхати в Україну

20 жовтня 2017 - 12:30
Лутковська сподівається отримати відповідь від Москалькової
Російська омбудсман не відповіла Лутковській на запрошення приїхати в Україну / Новини на Громадському радіо

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська все ще чекає відповіді від російської  омбудсман Тетяни Москалькової на запрошення відвідати затриманих в Україні громадян Росії.

Про це Лутковська повідомила на прес-конференції, передає Громадське радіо.

«Поки я чекаю на відповідь колеги. Дуже сподіваюся, що відповідь буде», — зазначила Лутковська.

У листі, направленому у кінці вересня, вона також попросила надати відповідний дозвіл на відвідування українських політичних в’язнів у Росії.

Лутковська запросила Москалькову у відповідь на звернення Москви щодо затриманого в Україні росіянина Віктора Агеєва.

«Ми направили лист до Уповноваженої Російської Федерації з прав людини Тетяни Москалькової про те, що є громадяни РФ, які утримуються в Україні в пенітенціарних закладах, згідно з рішенням судів, і у відповідь прошу дати мені можливість відвідати тих українців, які знаходяться під вартою на території Російської Федерації», — сказала Лутковська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+