Слухати

В Туреччині затримали 110 людей, підозрюваних в причетності до терористичної групи

20 жовтня 2017 - 09:51
FETÖ - Fethullahçı Терор Örgütü - організація віднесена до руху Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують в організації держперевороту влітку 2016 року
В Туреччині затримали 110 людей, підозрюваних в причетності до терористичної групи / Новини на Громадському радіо

В Туреччині в рамках операції поліція отримала 110 ордерів на затримання «підозрюваних», пов’язаних із «Gülenist Terror Group» (FETÖ), спрямованої на бізнес-конгломерат групи повідомляє The Daily Sabah.

Згідно з повідомленнями, поліція в 24 провінціях, включаючи Анкару, Ізмір, Бурсe та Ессішехір, здійснила рейди з метою затримати 110 підозрюваних, які працювали в Kaynak Holding та його філіях.

Підозрюваних звинувачують в тому, що вони є членами терористичної групи, фінансують тероризм, займаються шахрайством та порушують закон про добродійність.

FETÖ звинувачується в організації кількох спроб державного перевороту в Туреччині, а її члени підозрюються в терорі. У групі працює глобальна мережа шкіл та компаній, що охоплюють США в Азії.

Kaynak Holding володіє 23 компаніями в галузі засобів масової інформації, освіти, туризму та логістики та вважається одним з основних постачальників фінансів FETÖ.

Попечителі були призначені компаніям «Kaynak Holding» у 2015 році, і це також було предметом податкового розслідування минулого року.

Нагадаємо, в липні 2016 року в Туреччині була спроба державного перевороту. В спробі його влаштування

Турецька влада звинуватила проповідника Фетхуллаха Гюлена, який живе в США. Зокрема, після придушення спротиву, було звільнено 15 000 працівників освіти і розвідки. Президент Туреччини наказав дотримуватись спеціального дрес-коду підозрюваним у держперевороті.

Читайте також: З аеропорту Ататюрка було видно танки, — журналістка «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+