Слухати

Кубів запросив президента Азербайджану в Україну

21 жовтня 2017 - 11:23
Віце-прем’єр Кубів також засудив українських депутатів, які голосували за резолюції ПАРЄ щодо Азербайджану
Кубів запросив президента Азербайджану в Україну / Новини на Громадському радіо

Під час візиту до Азербайджану віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів предав запрошення президенту Азербайджану Ільхаму Алієву відвідати Київ.

Про це повідомляє інформаційне агентство Азербайджану Report.

«Я вчора особисто передав запрошення президента України Петра Порошенка очільнику азербайджанської держави Ільхаму Алієву відвідати Україну цього року», — сказав Кубів.

За словами Кубіва, у рамках співпраці уряди проведуть засідання щодо питань туризму, на 13-17 листопада заплановане засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва.

Кубів також додав, що «позитив у взаєминах Києва і Баку подобається далеко не всім», передає АЗЕРТАДЖ.

«Певні сили не тільки поза Україною, а й усередині держави хочуть нашкодити президенту України Петрові Порошенку, який проводить послідовну політику щодо Азербайджану. Підтвердженням цьому є голосування деяких членів делегації Верховної Ради України (ВРУ) в Парламентській Асамблеї Ради Європи по Азербайджану», — сказав Кубів.

Він нагадав, що за резолюції ПАРЄ2184 і №2185 щодо Азербайджану голосували п’ять з 12 членів української делегації. 11 жовтня на сесії ПАРЄ були прийняті резолюції з доповідей на теми «Діяльність демократичних інститутів в Азербайджані» і «Кроки, зроблені в сфері поваги прав людини в період головування Азербайджану в Раді Європи».

«Жоден з тих депутатів України, хто проголосував, не належить до Блоку Петра Порошенка (БПП). Крім цього, депутат від БПП Гончаренко надав підтримку поправкам азербайджанської делегації до резолюції №2184/2017», — додав Кубів.

Він підкреслив, що позиція депутатів українського парламенту, які проголосували за резолюції, що засуджують політику Азербайджану, не відображають офіційну позицію України.

«Вони є лише виразниками тих політичних сил, які представляють у Верховній Раді», — сказав міністр.

Нагадаємо, 14 жовтня в аеропорту «Бориспіль» затримали опозиційного журналіста родом з Азербайджану Фікрета Гусейнова (Гусейнлі).

17 жовтня Бориспільський міськрайонний суд залишив Гусейнова під вартою на 18 днів. Повідомлялось, що Гусейнов є громадянином Нідерландів. 

Доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи Бернд Фабріціус висловив занепокоєння новими повідомленнями про затримання в Україні  захисників прав людини і опозиційних політиків, що відбулися через те, що ці люди вказані у стоп-листах Інтерполу, так званих «червоних повідомлень». Такі повідомлення призначені для затримання підозрюваних у злочинах в інших країнах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+