Слухати

Трамп розсекретить документи про вбивство Кеннеді   / Новини на Громадському радіо

Трамп розсекретить документи про вбивство Кеннеді

21 жовтня 2017 - 21:49
Президент США Дональд Трамп попри повідомлення ЗМІ готовий розсекретити документи про вбивство 35-го американського президента Джона Кеннеді

 «У разі отримання подальшої інформації я, як президент, маю намір дозволити відкрити заблоковані й втаємничені документи щодо Джона Кеннеді», — написав Трамп у Twitter.  

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що глава Білого дому збирається заблокувати публікацію частини документів, які стосуються вбивства Джона Кеннеді, бо ті нібито можуть становити загрозу національній безпеці. Нагадаємо, Кеннеді загинув у результаті замаху 22 листопада 1963 року. Після його вбивства у медіа поширювалось безліч теорій щодо причин та учасників інциденту. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+