Слухати

Хто заборгував «Київенерго» три мільярди гривень?

22 жовтня 2017 - 09:34
Водночас сама компанія «Київенерго» також заборгувала 2,2 мільярда «Нафтогазу»
Хто заборгував «Київенерго» три мільярди гривень? / Новини на Громадському радіо

Походження боргу міста Києва перед «Києвенерго» — борги населення. Про це в програмі Громадська Хвиля на Громадському радіо розповів голова наглядової ради компанії Іван Плачков:

«Борг складає в цілому за тепло та за електроенергію більше трьох мільярдів. 2,2 мільярда за теплову електроенергію і один мільярд за електричну енергію. Якщо дивитися на структуру заборгованості, то населення по електроенергії заборгувало порядка 340 мільйонів, підприємства життєзабезпечення Києва: Київметрополітен — більше 200 мільйонів, водоканал — 60 мільйонів. Є заборгованість держави по пільгам та субсидіям — приблизно 150 мільйонів. Це тільки за електроенергію. А, якщо брати ще 330 мільйонів за тепло, то в цілому держава заборгувала близько півмільярда гривень за своїми зобов’язаннями», — пояснив Іван Плачков.

Водночас сама компанія «Київенерго» також заборгувала певну суму «Нафтогазу»:

«Заборгованість перед «Нафтогазом» складає 2,2 мільярди гривень. З цих 2,2 мільярдів один мільярд — заборгованість держави за пільгами та субсидіями і ще мільярд — заборгованість населення за тепло і за електроенергію», — сказав Плачков.

При цьому голова наглядової ради «Київенерго» підкреслив, що на його думку, «Київенерго» відключень здійснювати не буде. Таке може статися лише у випадку, якщо «Нафтогаз» перестане постачати газ на об’єкти «Київенерго». Це будуть незаплановані відключення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+