Слухати

Миротворці зможуть взяти під контроль ділянку кордону в ОРДЛО, — Порошенко / Новини на Громадському радіо

Миротворці зможуть взяти під контроль ділянку кордону в ОРДЛО, — Порошенко

22 жовтня 2017 - 18:22
Під час візиту в Авдіївку президент зустрівся з місцевими жителями

Президент України Петро Порошенко переконаний, що введення на окуповані території Донбасу миротворчої місії ООН сприятиме встановленню контролю над всією ділянкою українсько-російського кордону.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Я все роблю для того, щоб миротворці були на Донбасі. І це означає, що на Донбасі припинять стріляти. Це означає, що ми з вами, спільними зусиллями принесли мир на Донбас», — сказав він під час спілкування з місцевими жителями Авдіїівки.

Президент додав, що у 2017 році абсолютна більшість країн ООН Україну підтримують.

За його словами, «миротворці зможуть взяти під контроль і неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону, щоб знову не заходили війська, не завозились боєприпаси, танки».

«Щоб авторитет ООН і сила Ради безпеки ООН гарантували нам, що люди зі зброєю більше не будуть обстрілювати ні українських воїнів, ні українських цивільних», — сказав Порошенко.

Під час візиту в зону АТО президент нагородив 31 військовослужбовця в Авдіївці.

Він також провів нараду щодо оперативної ситуації на фронт

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+