Слухати

На аукціоні продали останній відомий лист з «Титаніка» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На аукціоні продали останній відомий лист з «Титаніка» (ФОТО)

22 жовтня 2017 - 08:58
Автором листа був пасажир першого класу Олександр Оскар Хольверсон. Він написав його матері і зазначив, що «якщо все піде добре, ми прибудемо до Нью-Йорка в середу»

Останній відомий лист пасажира затонулого в 1912 році лайнера «Титанік» продали на аукціоні за рекордну суму 126 тисяч фунтів (близько 166 тисяч доларів).

Про це повідомляє The Guardian

Автором листа був пасажир першого класу Олександр Оскар Хольверсон. Він написав його матері і зазначив, що «якщо все піде добре, ми прибудемо до Нью-Йорка в середу».

Він також описав розкішне оздоблення корабля. «Це судно - величезне за розміром і обладнане, як палацовий готель. Їжа та музика відмінні». 

Хольверсон був продавцем, і одним з понад 1500 пасажирів та екіпажу, які загинули, коли 14 січня 1912 року «Титанік» затонув. Його тіло було знайдене за кілька днів, а особисті речі відправлені назад його братові до штату Міннесота, США. Серед них — кишеньковий зошит, в якому був згорнутий лист, сильно пошкоджений водою.

Аукціоніст Ендрю Олдрідж наголосив, що цей лист є найважливішим з «Титаніка», який коли-небудь довелося виставляти на продаж.

Два роки тому лист, написаний 14 квітня 1912 року пасажиркою Естер Харт та її семирічною дочкою Євою, який пережили потоплення «Титаніка», продали за рекордну суму — 119 000 фунтів стерлінгів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+