Слухати

Прем’єр Японії, коаліція якого лідирує на виборах, обіцяє «розібратися» з Північною Кореєю / Новини на Громадському радіо

Прем'єр Японії, коаліція якого лідирує на виборах, обіцяє «розібратися» з Північною Кореєю

22 жовтня 2017 - 17:46
Ліберально-демократична партія Абе може отримати 311 місць, забравши дві третини місць у нижній палаті парламенту

Нинішній прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, коаліція якого лідирує на позачергових парламентських виборах 22 жовтня, обіцяє
«розібратися» з Північною Кореєю після перемоги. Про це повідомляє AFP.

За даними екзит-полів, Ліберально-демократична партія Абе може отримати 311 місць, забравши дві третини місць у нижній палаті парламенту, повідомляє Reuters.

Ця перемога збільшить шанси Сіндзо Абе бути переобраним наступного вересня на посаду керівника Ліберально-демократичної партії ще на три роки. Таким чином він може стати прем’єр-міністром, який найдовше в Японії перебуватиме на цій посаді. Абе став прем’єр-міністром 2012 року.

Імовірно, Абе збереже свою жорстку політику проти Північної Кореї та тісні зв’язки з Вашингтоном.

Дострокові парламентські вибори в Японії відбуваються на тлі тайфуну Лан четвертої категорії потужності. Reuters повідомляє щонайменше про двох загиблих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+