Слухати

Тисячі каталонців вийшли на протест проти дострокових виборів (ФОТОРЕПОРТАЖ) / Новини на Громадському радіо

Тисячі каталонців вийшли на протест проти дострокових виборів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 жовтня 2017 - 08:37
У відповідь на рішення уряду Іспанії провести дострокові вибори в Каталонії та відсторонити каталонський уряд від влади сотні тисяч прихильників незалежності Каталонії вийшли на вулиці Барселони

Рішення уряду в Мадриді відсторонити каталонський уряд від влади, розпустити регіональний парламент Каталонії та провести в регіоні дострокові вибори вивело тисячі людей на вулиці Барселони, повідомляє Deutsche Welle.

 Оцінки кількості учасників мітингу сягають від 400 до 450 тисяч людей.

Серед іншого демонстранти вимагали звільнення двох лідерів каталонського руху за відокремлення від Іспанії Жорді Санчеса та Жорді Куїшара, які перебувають під арештом. Мітингарі вигукували: «Свободи, свободи!».

Нагадаємо, 21 жовтня іспанський уряд прийняв рішення про позбавлення повноважень нинішнього каталонського уряду та розпуск парламенту автономії. За словами прем’єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя, це рішення ухвалено відповідно до статті 155 Конституції Іспанії, яка дозволяє центральному уряду вжити примусових заходів щодо виконання автономним регіоном своїх конституційних зобов’язань. Основна мета цих заходів — проведення у Каталонії дострокових виборів протягом найближчих шести місяців, пояснили в Мадриді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+