Слухати

У Німеччині за рік відкрили понад 900 проваджень, пов’язаних з тероризмом

22 жовтня 2017 - 15:39
800 з них стосуються радикальних ісламістів
У Німеччині за рік відкрили понад 900 проваджень, пов’язаних з тероризмом / Новини на Громадському радіо

У Німеччині у 2017 році прокуратура відкрила понад 900 проваджень, пов’язаних з тероризмом.

Про це повідомляє DW.

Серед усіх порушених справ — 800 стосуються радикальних ісламістів.

Зауважується, що не всі справи стосуються випадків тероризму саме в Німеччині. Провадження ведуться також щодо громадян Сирії, Афганістану чи Іраку, справи яких розглядаються судами через їхню участь у терористичній організації «Ісламська держава» або інших радикальних групах, навіть без планування нападів в Німеччині.

Крім того, Федеральне управління з кримінальних справ оцінює, що в Німеччині перебуває близько 700 радикальних ісламістів, які становлять загрозу безпеці та здатні здійснювати насильницькі напади.

Нагадаємо, розвідка Німеччини побоюється, що діти, радикалізовані ІДІЛ, вчинятимуть теракти. За даними Федерального відомства конституційного захисту (BfV), кількість потенційних ісламістських терористів у Німеччині зросла до 1870 в жовтні. В січні таких людей нарахували 1600.

В німецькому Федеральному відомстві конституційного захисту (BfV) заявили, що ІДІЛ («Ісламська держава») виховувала дуже молодих німецьких дітей, які живуть на території екстремістської групи в Іраку та Сирії. Зокрема, їх змушували страчувати в’язнів за інтернет-пропагандистськими відеороликами. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+