Слухати

ВООЗ скасувала призначення президента Зімбабве послом доброї волі / Новини на Громадському радіо

ВООЗ скасувала призначення президента Зімбабве послом доброї волі

22 жовтня 2017 - 15:56
Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебрейесус змінив своє рішення через негативну реакцію правозахисників

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус завив, що скасовує призначення президента Зімбабве Роберта Мугабе послом доброї волі ВООЗ у Африці. Про це повідомляється на сайті організації в неділю, 22 жовтня.

У своїй заяві Гебрейесус пояснює, що він змінив своє рішення через негативну реакцію правозахисників, а також після консультації з урядом Зімбабве.

«Я уважно вислухав усіх, хто висловив занепокоєння, та вивчив питання, про які вони говорили. Я також порадився із урядом Зімбабве, і ми дійшли висновку, що таке рішення (про скасування призначення — ред.) якнайкраще відповідатиме інтересам ВООЗ», — йдеться в заяві.

Про призначення Мугабе послом доброї волі стало відомо у п’ятницю, 20 жовтня. Передбачалося, що президент Зімбабве займатиметься боротьбою з незаразними хворобами (раком, хворобами серця, дихальної системи, діабетом та іншими). Рішення розкритикували групи, які займаються розвитком охорони здоров’я і захистом прав людини, назвавши Мугабе корупціонером.

«Корупція Мугабе, його кричуща нездатність управляти економікою зруйнувала систему охорони здоров’я в Зімбабве. Більш того, сам Мугабе лікується за кордоном», — заявив виконавчий директор міжнародної неурядової організації Human Rights Watch Кеннет Ротповідомляла Мeduza

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+