Слухати

В Україні можуть з’явитись чотири нових мости, зокрема, Кременчук — Горішні Плавні / Новини на Громадському радіо

В Україні можуть з’явитись чотири нових мости, зокрема, Кременчук — Горішні Плавні

23 жовтня 2017 - 13:01
За два-три роки обіцяють добудувати Воскресенський міст, мости в Запоріжжі та Миколаєві. Національну транспортну стратегію планують ухвалити за місяць

До 2030 року в Україні мають побудувати щонайменше чотири мости. Це передбачено проектом Національної транспортної стратегії, яку можуть ухвалити наступного місяця. Про це в ефірі Громадського радіо сказав заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

«Ми маємо зшити країну через Дніпро. За два-три роки ми плануємо завершити Воскресенський міст. Ми міркуємо над залученням коштів Німецького банку розвитку KfW. Далі за планом — міст між Кременчуком і Горішніми Плавнями. Це, можливо, кредитні кошти китайського Ексімбанку. Недобудований міст у Запоріжжі, тут ми сподіваємося на участь Європейського інвестиційного банку і Європейського банку реконструкції та розвитку. І міст через Південний Буг у Миколаєві, сподіваємося, що збудуємо його за рахунок японських коштів», — розповів він.

Національний проект транспортної стратегії до 2013 року розробило Міністерство інфраструктури України разом із європейськими експертами.

Читайте також: В Україні планують побудувати три платні дороги

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+