Слухати

Павла Гриба змушують пити протипоказані ліки, які призначив лікар СІЗО без розуміння хвороби, — батько / Новини на Громадському радіо

Павла Гриба змушують пити протипоказані ліки, які призначив лікар СІЗО без розуміння хвороби, — батько

23 жовтня 2017 - 19:30
Український консул вдруге відвідав Павла Гриба

Український консул вдруге відвідав Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара. Про це на своїй сторінці у Facebook написав батько Павла Ігор Гриб.  

За його словами, зустріч з українським консулом знову проходила під наглядом заступника начальника СІЗО і відеооператора. В порушення міжнародних договорів знову було заборонено спілкуватись українською мовою.

«Павло повідомив, що раніше було надано дозволи на проведення 2 зустрічей (у вересні і жовтні), та консулам про це не повідомили», – зазначив Ігор Гриб.

За його словами, під час зустрічі виявилося, що на Павла чиниться тиск стосовно примусового прийому ліків, які прописав лікар СІЗО без розуміння хвороби.

«Ці ліки протипоказані, стає погано», — пояснив батько Павла Ігор Гриб.

Водночас Ігор Гриб відзначив, що відмова від прийому ліків приписаних лікарем СІЗО може розцінюватись адміністрацією СІЗО, як «порушення режиму» і тягнути за собою дисциплінарну відповідальність.

«Можуть ввести обмеження на передачі продуктів , посадити в карцер та інше. Тобто, хоч вмирай від цих «ліків», але режим не порушуй. Рекомендації українських професорів – ігноруються», — додав Ігор Гриб.

Батько викраденого хлопця підкреслив, що стан здоров’я Павла Гриба не покращується.

«Зовнішній вигляд (Павла Гриба, — ред.) поганий, кількість виразок на обличчі, шиї та тулубі не зменшується, частина кровоточить», – повідомив Ігор Гриб.

Під час візиту українського консула Павлу передали теплі речі і продукти харчування.

Нагадаємо, Павло Гриб цього року на День незалежності України поїхав до міста Гомель, Білорусь, на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в інтернеті. Павло мав повернутися того ж дня, але не повернувся. Пізніше стало відомо, що його викрала ФСБ Росії і звинуватила в тероризмі. Російські спецслужби доправили його з Білорусі до Росії в СІЗО міста Краснодар, де він перебуває зараз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+