Слухати

Прокурори можуть погодитися відпустити Коханівського на поруки. Такою була неофіційна інформація, — нардеп / Новини на Громадському радіо

Прокурори можуть погодитися відпустити Коханівського на поруки. Такою була неофіційна інформація, — нардеп

23 жовтня 2017 - 19:51
Сьогодні, 23 жовтня, Святошинський райсуд Києва почав розгляд клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою екс-комбату «ОУН» Миколі Коханівському

Нардеп Ігор Луценко, який написав клопотання про взяття на поруки Миколу Коханівського, в ефірі  Громадського радіо заявив про те, що, за передньою та неофіційною інформацією, прокурори можуть відпустити Миколу Коханівського на поруки народних депутатів.

«Попередньо мені було відомо, що був намір ситуацію дещо пом’якшити. Тобто у підсумку прокурори можуть погодитися, щоб відпустили на поруки народних депутатів. Такою була попередня неофіційна інформація, яка була озвучена перед засіданням. В ході засідання буде заявлено про наші депутатські поруки. Ми побачимо реакцію прокурорів, і тоді буде точно відомо: так це чи ні», — сказав нардеп.

Ігор Луценко також зазначив, що клопотання про взяття на поруки написали також народні депутати Мосійчук, Лозовий і Лінько.

Сам Ігор Луценко вважає цю ситуацію проявом конфлікту, котрий був довкола одного приміщення у Святошинському районі, де зараз живуть переселенці.

«Дуже довго Коханівський захищає право переселенців на це приміщення. В нього є певні опоненти. З одним з них в нього трапилася ця пригода. Наскільки я знаю, все це було зрежисовано, щоб спровокувати Коханівського на певні активні дії. Тому я вважаю, що в даному випадку потрібно клопотати про найм’якіший запобіжний захід. Я думаю, що Микола, який ніколи не тікав від таких ситуацій, буде виконувати всі вимоги кримінально-процесуального кодексу і ходити на всі допити», — заявив нардеп.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+