Слухати

Спільна дискусія: Радіо об’єднує Україну

12 листопада 2017 - 18:40
В День радіо 16 листопада з 11:00 до 12:00 спільна дискусія в Українському кризовому центрі (Київ, Хрещатик, 2, будівля Українського дому)
Спільна дискусія: Радіо об’єднує Україну / Новини на Громадському радіо

16 листопада — День радіо. Саме цього дня 1924 року у Харкові вийшла в ефір перша програма українського радіо. Зараз до журналістів та працівників сфери радіо долучилися також телевізійники, представники інтернет-медіа.

В цей день, Громадське радіо, Радіо Свобода, Українське радіо — ua:суспільне, Радіо «Хаят» об’єдналися, щоби провести спільну Дискусію «Радіо об’єднує Україну: Донбас і Крим у загальноукраїнському радіопросторі».
— Андрій Куликов, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики;
— Дмитро Хоркін, продюсер, з грудня 2014 року ведучий спецпроекту «Донбас-ua» на Українському радіо;
— Тетяна Якубович, редакторка «Донбасс Реалии»;

— Александр Янковский, редактор «Радіо Крим.Реалії»;
— Інна Кузнєцова, головна редакторка Радіо Свобода;
— Гаяна Юксель, головна редакторка «Агентство «Крымские Новости» та Радіо «Хаят».

Поговоримо про роль Радіо в об’єднанні України, Донбас і Крим в інформаційному полі, інформаційний вакуум та шляхи його подолання. 

Подія на Фейсбуці 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+