Слухати

У Києві облаштували перший новітній «острівець безпеки» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві облаштували перший новітній «острівець безпеки» (ФОТО)

23 жовтня 2017 - 16:09
Масштабне впровадження модульних підвищених острівців безпеки планують розпочати у 2018 році

На вулиці Олександра Архипенка у Оболонському районі Києва облаштували перший у місті новітній острівець безпеки. Про це інформують у прес-службі «Київавтодору».

Зазначається, що по периметру острівця встановили додаткові світлоповертальні елементи, а з обох боків переходу встановили двосторонні дорожні знаки з флуоресцентною окантовкою.

Перехід означили біло-червоною фарбою. Також було нанесено дорожню розмітку з використанням пластику, котрий має підвищені зносостійкі властивості в порівнянні з фарбою.

Вказаний пішохідний перехід обладнали тактильною плиткою для орієнтування осіб з вадами зору.

Як сказано у повідомленні «Київавтодору», масштабне впровадження модульних підвищених острівців безпеки на вулично-дорожній мережі Києва планують розпочати у 2018 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+