Слухати

Нацрада пояснила чому обрала комерційний мовник у Луцьку замість Громадського радіо / Новини на Громадському радіо

Нацрада пояснила чому обрала комерційний мовник у Луцьку замість Громадського радіо

24 жовтня 2017 - 13:58
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення надала відповідь на колективне звернення луцьких журналістів з проханням переглянути рішення про надання FМ-частоти в Луцьку

Текст відповіді опублікувало ділове інтернет-видання Волині  «Конкурент» з посиланням на журналісткау Маю Голуб, яка ініціювала збір підписів під звернення до Ради. Тоді було зібрано 479 підписів. Прохачі підтримували «Громадське радіо» у Луцьку, яке раніше програло частоту в Луцьку 106,2 ФМ комерційному радіо «Хіт ФМ».

Загалом на конкурс заяви подали 5 конкурсантів, які презентували власні концепції розвитку мовлення.

«Розглянувши заяви претендентів на участь у конкурсі на отримання ліценції на мовлення з використанням частоти 106,2 МГц у Луцьку Волинської області, керуючись пунктами а), в) частини 14 статті 25 закону України «Про телебачення та радіомовлення», Національна рада надала перевагу ТОВ «Телерадіокомпанія «Медіа Маркет», м. Київ, телерадіоорганізації, яка здатна найкраще забезпечити виконання конкурсний умов, зокрема, має перевагу серед інших претендентів у фінансово-економічних та професійно-технічних можливостях телерадіомовлення.

Хочемо Вас запевнити, що Національна рада об’єктивно підходила до ухвалення рішень щодо переможця конкурсного відбору, особливо у цей час, коли необхідно враховувати інформаційну ситуацію у державі», — йдеться у відповіді.

Нагадаємо Громадське радіо не отримало FM-частоту у Луцьку

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+