Слухати

НАЗК перевірить виграш Ляшка в лотереї / Новини на Громадському радіо

НАЗК перевірить виграш Ляшка в лотереї

25 жовтня 2017 - 18:42
Олег Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї сумою в майже 600 тисяч гривень

Декларацію народного депутата України, лідера Радикальної партії перевірять у Національному агентстві з питань запобігання корупції. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Перевірка спричинена «суттєвою зміною у майновому стані» Ляшка, йдеться в повідомленні. Раніше сьогодні стало відомо про те, що депутат задекларував виграш в Українській національній лотереї сумою в 571 тисячу 45 гривень.

«Враховуючи суспільний резонанс щодо суб’єкта декларування – народного депутата України Олега Ляшка, відповідно до Закону, Національне агентство зазначає, що здійснить відповідну перевірку наданого суб’єктом декларування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. У разі виявлення порушень Національним агентством будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства», — зазначають у НАЗК.

В Українській національній лотереї відмовилися коментувати виграш Олега Ляшка.

«Інформація про виграші (призи) у лотерею та персональні дані конкретних гравців є конфіденційною інформацією відповідно до чинного законодавства та не може оприлюднюватись без згоди гравців», — зазначено на сайті компанії.

Ляшко ситуацію не коментував.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+