Слухати

Сі Цзіньпіна переобрали на пост голови Компартії Китаю, але у країні змінився склад Політбюро / Новини на Громадському радіо

Сі Цзіньпіна переобрали на пост голови Компартії Китаю, але у країні змінився склад Політбюро

25 жовтня 2017 - 09:43
Відповідне рішення було ухвалене на 19-му з'їзді китайської Компартії

Очільника КНР Сі Цзіньпіна переобрали на пост голови Компартії Китаю ще на 5 років, а також затвердили на другий термін на посаді секретаря Центральної війської ради.

Відповідне рішення було ухвалене на 19-му з’їзді китайської Компартії. Про це інформує Reuters.

Водночас у країні змінився склад Політбюро. У Постійному комітеті Політбюро своє місце зберіг тільки прем’єр-міністр Китаю Лі Кецян.

До нового складу Політбюро увійшли віце-прем’єр Держради Ван Ян, глава парткому Шанхаю Хань Чжан, начальник канцелярії Лі Чжаньшу, глава Організаційного відділу Чжао Лецзі і завідувач Центру політичних досліджень Ван Хунін.

Крім того, 24 жовтня Комуністична партія внесла ім’я Сі та його ідеї про розвиток Китаю до своєї конституції.

Члени Комуністичної партії Китаю одностайно проголосували за закріплення ідеології голови Китайської народної республіки Сі Цзіньпіна у своїй конституції, чим прирівняли його до засновника партії Мао Цзедуна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+