Слухати

Суд над Януковичем: адвокат пропонує перенести засідання на 18 листопада  (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Суд над Януковичем: адвокат пропонує перенести засідання на 18 листопада (ФОТО)

25 жовтня 2017 - 11:36
Адвокат екс-президента Максим Герасько також заявив, що вивчив більшу частину матеріалів справи

Адвокат екс-президента України Максим Герасько сьогодні, 25 жовтня, на 16-му судовому засіданні у справі про державну зраду Віктора Януковича заявив, що вивчив більшу частину матеріалів справи — 37 томів з 51. Він також запропонував перенести засідання на 18 листопада. Після цього судді пішли до дорадчої кімнати. 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо із залу суду.

Максим Герасько підкреслив, що його позиція незмінна, і він вважає неможливим досліджувати докази без повного ознайомлення зі справою.

«Я не знаю, що буде в 38-ому (томі, — ред.), як я можу приймати якісь рішення», — пояснив він.

Зазначимо, що минулого засідання, яке було 19 жовтня, Максим Герасько просив ще три місяці на дослідження матеріалів справи.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Оболонському районному суді Києва відбувається чергове, 16-те засідання у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Йому інкримінують три статті Кримінального Кодексу України: ч. 5 ст. 27 (державна зрада), ч. 2 ст. 437 (сприяння у веденні агресивної війни); ч. 3 ст. 110 (допомога у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). 

ОНОВЛЕНО

Станом на 11.40: адвоката Максима Герасько відсторонено судом через затягування процеса.

unnamed.jpg

Суд над Януковичем: адвокат пропонує перенести засідання на 18 листопада   // Громадське радіо
Суд над Януковичем: адвокат пропонує перенести засідання на 18 листопада
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+