Слухати

Справа Януковича: суд відсторонив державного адвоката екс-президента / Новини на Громадському радіо

Справа Януковича: суд відсторонив державного адвоката екс-президента

25 жовтня 2017 - 11:47
Наступне судове засідання буде завтра о 10 ранку

Суд відсторонив державного адвоката Януковича Максима Гераська. Відповідне рішення було прийнято на засіданні суду сьогодні, 25 жовтня. 

Про це інформує кореспондентка Громадського радіо з залу суду. 

«На даний час судом встановлено в даному процесі відсутність забезпечення права на захист та змагальність учасників процесу. Саме на суд покладений обов’язок захистити такі права обвинуваченого, в даному випадку, В. ф. Януковича. Задля того щоб суд відбувався з дотриманням усіх принципів кримінального судочинства. Суд звільнив захисника Гераська в зв’язку з фактичним невиконанням покладених на нього обов’язків щодо захисту», — пояснив таке рішення суддя Дев’ятко. 

Відомо, що наступне судове засідання за участі нового державного адвоката Януковича відбудеться завтра, 26 жовтня, о 10 ранку. 

Пошук адвоката доручили Регіональному центру з надання безоплатної правової допомоги у місті Києві.

Нагадаємо, 17 серпня Оболонський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката Віталія Мешечка, який представляє інтереси екс-президента України Віктора Януковича у суді, про самовідвід.

Після цього новим державним адвокатом Януковича призначили Максима Гераська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+