Слухати

Вірус «Bad Rabbit»: атаки зазнали комп’ютери у п’ятьох країнах  / Новини на Громадському радіо

Вірус «Bad Rabbit»: атаки зазнали комп'ютери у п'ятьох країнах

25 жовтня 2017 - 08:59
Більшість уражених комп’ютерів знаходилися у Росії — 65%. Також внаслідок кібератаки постраждали Україна, Болгарія, Туреччина і Японія

24 жовтня вірус «Bad Rabbit» вразив сервери комп’ютерів у кількох країнах. Про це інформує Reuters з посиланням на дані ESET.

Так, більшість уражених комп’ютерів знаходилися у Росії — 65%, ще 12% — в Україні, також кібератаки зазнали комп’ютери в Болгарії (10%), Туреччині (6%) і Японії (4%).

У Росії від вірусу «Bad Rabbit» постраждали ресурси агентства «Інтерфакс» та сайт «Фонтанки».  Станом на ранок 25 жовтня сайт «Інтерфаксу» все ще працює, тоді як сайт «Фонтанки» був відновлений в ніч на 25 жовтня.

В Україні вірус атакував системи аеропорту Одеси, Київського метрополітену і Міністерства інфраструктури.

Зараз, за даними компанії Group-IB, яка займається запобіганням і розслідуванням кіберзлочинів, поширення вірусу завершено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+