Слухати

Екс-президенту Віктору Януковичу призначили нового державного адвоката  / Новини на Громадському радіо

Екс-президенту Віктору Януковичу призначили нового державного адвоката

26 жовтня 2017 - 10:49
Судове засідання перенесли. Цього разу – на 4 грудня

Новим державним адвокатом екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого у державній зраді, став Ігор Ляшенко. Про це інформує «Цензор.НЕТ».

Зазначається, що він взяв участь у засіданні суду 26 жовтня. Новопризначений захисник Януковича попросив перенести слухання справи, щоб ознайомитися з матеріалами, на що звинувачення відповіло згодою.

Наступне засідання суду відбудеться на 4 грудня.

Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, суд відсторонив державного адвоката екс-президента Максима Гераська. На судовому засіданні він заявив, що ознайомився з більшою частиною матеріалів справи і прочитав 37 томів з 51.

Перед тим,  17 серпня 2017 року, держадвокат Віталій Мешечек відмовився від своїх обов’язків захисника Януковича.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+