Слухати

Наразі Ігор Мосійчук перебуває у реанімації, — помічниця

26 жовтня 2017 - 09:10
За словами помічниці Мосійчука Анни Сеник, внаслідок вибуху він отримав чисельні осколкові ураження

Станом на 4 ранку закінчилася операція. Ігоря Мосійчука перевели до реанімації. Про це в коментарі для Громадського радіо повідомила помічниця Ігоря Мосійчука Анна Сеник.

За її словами, він вже прийшов у свідомість

«Його стан лікарі оцінювали як стан середньої тяжкості. Він відійшов від наркозу та прийшов у свідомість. Внаслідок вибуху він отримав чисельні осколкові ураження тулубу, руки, ноги з правого боку, переважно. У нього зламана рука», — повідомила Анна Сеник.

За її словами, стан Віталія Бали, який на момент вибуху перебував поряд з Мосійчуком, є тяжчим.

«У нього проникаюче ураження грудної клітки, пошкоджена селезінка і печінка», — зазначила помічниця Ігоря Мосійчука.

Також Анна Сеник підтвердила інформацію про те, що охоронець Ігоря Мосійчука загинув. Проте вона відмовилася озвучити його прізвище, оскільки той, за її словами, був співробітником МВС України.

На питання про те, на яких підставах працівник Нацполіції охороняв Ігоря Мосійчука, Анна Сеник сказала: «Це я також не можу розголошувати. Але там цілком законні підстави, оскільки ми постійно знали, що загроза життю Ігоря Володимировича постійно зберігається».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+