Слухати

Назарбаєв підписав указ про перехід казахської писемності з кирилиці на латиницю  / Новини на Громадському радіо

Назарбаєв підписав указ про перехід казахської писемності з кирилиці на латиницю

27 жовтня 2017 - 09:10
Президент Казахстану затвердив розроблений експертами алфавіт і призначив термін повного переходу казахської писемності на латиницю – 2025 рік

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписав указ про перехід казахської мови з кирилиці на латиницю.

Відповідний указ розміщений на сайті президента. Новий алфавіт опубліковано у додатку до указу.

Наразі відомо, що у алфавіті 32 літери. Для восьми звуків запропоновано використовувати апостроф, а букви «і», «й» запропоновано відображати латинською «i» з апострофом. Від букви «w» і від диграфів розробники відмовилися — за їхніми словами, під впливом громадської думки.

Назарбаєв затвердив розроблений експертами алфавіт і призначив термін повного переходу казахської писемності на латиницю — 2025 р. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+