Слухати

У Рубіжному відновили міст через Сіверський Донець (ФОТО)

27 жовтня 2017 - 10:31
Міст відремонтований підрозділом Державної спеціальної служби транспорту

26 жовтня в Рубіжному після капітального ремонту відкрили міст через річку Сіверський Донець, який з’єднав два сусідніх міста — Лисичанськ і Рубіжне. Про це інформує штаб АТО.

З відкриттям відремонтованого мосту відновлено повноцінний рух автомобільного транспорту між двома містами – Рубіжне та Новодружеськ. Тепер по цьому мосту можуть переїжджати вантажівки загальною вагою до 22 тон.

Як повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, міст відремонтований українськими військовими – підрозділом Державної спеціальної служби транспорту.

Ремонт мосту став можливим завдяки програмі Кабінету Міністрів України на відновлення інфраструктури в Східних областях та проводився за рахунок коштів державного бюджету. Про це йдеться у повідомленні на сайті ЛОДА.

Вартість робіт у відповідності до проведеного тендеру – 12,5 млн гривень. Замовником виступила Служба автомобільних доріг у Луганській області. Проектна документація була підготовлена за обласні кошти.

Нагадаємо, що на підірваному бойовиками у травні 2014 року об’єкті були зруйновані опори №№ 8, 9, 10, а також 8-9 і 9-10 прогонові будови, частково пошкоджена прогонова будова 7-8. У вересні того ж року міст було відновлено, як тимчасовий, з  забороною на рух транспорту вагою більш 5 тонн.

22 780 345_1 734 228 553 254 610_2 545 741 931 161 018 784_n.jpg

У Рубіжному відновили міст через Сіверський Донець // Штаб АТО
У Рубіжному відновили міст через Сіверський Донець
Штаб АТО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+