Слухати

В «ЛНР» ультрас луганської «Зорі» Владислава Овчаренка засудили до 17 років позбавлення волі

27 жовтня 2017 - 11:58
Владислав Овчаренко включений у списки на обмін. Наразі йдуть переговори про його звільнення

25 жовтня в «ЛНР» ультрас луганської «Зорі» Владислава Овчаренка засудили до 17 років суворого режиму. Так званий «суд»  визнав його винним у «шпигунстві на користь України».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Роман Бочкала. Цю інформацію Громадському радіо підтвердив координатор волонтерської групи «Патріот» Олег Котенко.

Як відомо, Владислав Овчаренко включений до списків на обмін полоненими. За словами Олега Котенка, переговори про звільнення ведуться. 

Так само переговори ведуться щодо Артема Ахмерова, якого також звинувачують у «шпигунстві на користь України».

За словами Олега Котенка, Артему Ахмерову вирок не був винесений. 

Нагадаємо, 10 жовтня 2016 року в «ЛНР» затримали 19-річного Владислава Овчаренка та Артема Ахмерова. Вони є фанами футбольної команди «Зоря» (Луганськ). 

Юнаків звинувачують у «шпигунстві на користь України». 

«Зрадою республіки» бойовики називають те, що юнаки фотографувалися із українськими прапорами в центрі Луганська, та викладали ці фото в мережу.

575 156.jpg

Затриманий бойовиками Владислав Овчаренко // informator.media
Затриманий бойовиками Владислав Овчаренко
informator.media

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+