Слухати

Український політв'язень Євген Панов написав листа із Сімферопольського СІЗО (ТЕКСТ)

28 жовтня 2017 - 11:11
ФСБ заарештувала Євгена Панова у серпні 2016 року
Український політв’язень Євген Панов написав листа із Сімферопольського СІЗО (ТЕКСТ) / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив брат Євгена — Ігор Котелянець на сторінці Фейсбук. Нагадаємо, російська ФСБ затримала Панова в серпні 2016 відразу після перетину адмінкордону з Кримом.

Читайте також: Тортури нашходили психічному здоров’ю Панова — адвокат

Пунктуація та орфографія Євгена Панова збережені.

«Не знаю як почати, не вмію я писати листи. По-перше прошу вибачити мене за помилки, але хочеться писати українською мовою.
По-перше хочу привітатися з Україною, моїм містом Енергодаром, і зі всіма, хто мене підтримує, та ще пам’ятає. Зараз вже ніч, 3 жовтня. Вільного часу тут багато, але чомусь словосполучення «вільний час» тут не до місця, тут час пустий якийсь. Саме пустого часу тут багато. Коли немає ніяко інформації, немає радіо, газет, телебачення, не кажучи про інтернет. Коли сусід по камері ледве говорить російською мовою, залишаєшся на одинці зі своїми думками. Не відомо як там твої друзі, родина, моя кохана дружина. Це буде важко. Не буду більше про себе та про «тюрму», а то лист виходить якийсь сумний. Я тримаюся та сподіваюся на краще. Якщо не сподіватися, то і жити не треба. Та не тільки я тримаюся та сподіваюся, тут багато людей, які люблять Україну, за що і опинилися за гратами.

До мене все ж доходить трохи інформації, що мене не забули, підтримують та вимагають мого звільнення. Я не знаю як висловити слова подяки, не можу підібрати слів, але я дуже вдячний всім вам! Але ж як буде, на все воля Бога.

Не знаю як написати, щоб це не виглядало як на передвиборчих мітингах, коли на суді запитують громадянство, мені дуже приємно казати Гражданин Украины. Деякі з суддів теж у минулому наші співгромадяни, але невиліковні хворі якісь. Так ось хотілося би щоб усі ці громадяни України казали з гордістю, що вони Громадяни України.

Ось щось трохи накреслив, ще не відомо вдасться передати цього листа чи ні, може на шмоні (шмон – обшук) відберуть. Перші півроку неможливо було щось передати.

Україна, Енергодар до зустрічі, сподіваюся це колись відбудеться. Ще раз усім дуже дякую, усіх кохаю.

Слава Україні! Слава Народу України! Будем жить!

Панов Є.А. 3.10.2017».

22 814 333_10 212 722 617 133 818_7 471 615 937 760 597 549_n.jpg

Лист Євгена Панова // Фейсбук  Ігоря Котелянця
Лист Євгена Панова
Фейсбук Ігоря Котелянця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+