Слухати

Облава в Jugendhub: ніхто із затриманих не отримував повісток з військкомату , – адвокат / Новини на Громадському радіо

Облава в Jugendhub: ніхто із затриманих не отримував повісток з військкомату , – адвокат

29 жовтня 2017 - 19:50
Ніхто із шести затриманих чоловіків, з якими спілкувався адвокат Роман Стойчев, не отримував повісток з військкомату та вони не були оголошені в розшук

«З усіма  я не спілкувався, тому за всіх сказати не можу. Я спілкувався із шістьома і вони сказали, що ніяких повісток з військкомату не отримували. І ніколи їх у військкомат не викликали. Тобто були люди, які взагалі не розшукувалися. Але як їм повідомляли у військкоматі, їх затримали за підозрою ухилення від виконання військового обов’язку, – розповів Стойчев в ефірі Громадського радіо.

За його словами, ніяких обвинувачень їм не пред’явлено.

«Вони були затримані більше доби без будь-яких підстав. Серед тих затриманих, кого я представляю, з наркотиками немає. Частина з них звернулася до нас з прохання надати їм допомогу щодо оскарження дій поліції та  працівників військкомату» – зазначив адвокат.

Нагадаємо, що 28 жовтня близько другої години вночі поліція влаштувала облаву на нічний клуб Jugendhub, де в цей час проходив музичний захід.

У закладі заявили, що багатьох затриманих під час облави відвезли у відділення поліції або до військкомату на ДВРЗ. Пізніше стало відомо, що частина людей вже перебуває у пункті збору призовників на Зрощувальній, 17 а. 

В поліції заявили, що  під час обшуків затримали 17 людей, в яких виявили 11 неповнолітніх і 32 чоловіки, які ухиляються від несення військової служби.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+