Слухати

В день виборів  здійснювали підкуп, підвозили людей та псували бюлетені - ОПОРА / Новини на Громадському радіо

В день виборів здійснювали підкуп, підвозили людей та псували бюлетені - ОПОРА

29 жовтня 2017 - 22:32
В Житомирській області найбільше організаційних порушень, на Херсонщині – підкуп виборців

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Житомирській області Тарас Чмут в ефірі «Громадському радіо» розповів, що спостерігачі зафіксували на Житомирщині найбільшу кількість в Україні організаційних порушень: недостатньо скриньок, бюлетенів.

«Були проблеми з тим, що деякі виборці рвали бюлетені або спробували їх винести з дільниць. Одне із популярних порушень в сільській місцевості – це голосування без документів».

Тим часом координатор ОПОРИ в Херсоні Максим Єлігулашвілі розповів, що в них явка виборців залежала від громади.

«Деякі громади працювали злагоджено і дисципліновано. Крім того, ми зафіксували факти підкупу виборців», – додав він.

Також ОПОРА повідомляє, що  спостерігачі зафіксували невідомих осіб на виборчих дільницях у Донецькій, Херсонській та Волинській областях. 

На Донеччині невідомі намагались перевірити за списком виборців тих, хто не проголосував на ДВК140 055, інцидент стався у тій комісії, де зранку 10 виборцям видали бюлетені без їхнього підпису в списку виборців, а голосування розпочалося із годинним запізненням.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+