Слухати

Вибори в ОТГ: з'явились повідомлення про підкуп виборців

29 жовтня 2017 - 16:39
Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА отримали сигнали щодо підкупу виборців під час виборів в ОТГ

Інформація наразі перевіряється.

Аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев у коментарі Громадському радіо розповів, що також в деяких громадах кандидати підвозять виборців на дільниці. 

«Достатньо конфліктною ситуація є щодо підвезення виборців, особливо в Харківській області.Кандидати між собою сперечаються, чи це порушення, викликають поліцію. Тобто в цілому можна говорити про домінування процедурних порушень, але у випадку з відсутністю кандидата в бюлетені йдеться про те, наскільки нелегітимним є виборчий процес», -  говорить Клюжев.

Нагадаємо, що ОПОРА зафіксувала випадки отримання бюлетенів без пред`явлення паспортів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+