Слухати

Журналістку Енн Аппельбаум відзначили нагородою Фундації Антоновичів за книгу про Голодомор / Новини на Громадському радіо

Журналістку Енн Аппельбаум відзначили нагородою Фундації Антоновичів за книгу про Голодомор

29 жовтня 2017 - 10:16
Вручення відзнаки проходило в українському посольстві у Вашингтоні

Журналістку Енн Аппельбаум нагородили премією Фундації імені Омеляна та Тетяни Антоновичів «за висвітлення української тематики у пресі та розкриття історичної правди у науковій літературі».

Про це повідомляє прес-служба Посольстві України в США, де пройшла церемонія із відзначення.

Нагорода стала першою, яку вона отримала з часу виходу в жовтні її книги про Голодомор «Червоний голод: війна Сталіна проти України», зазначає посольство.

22 815 476_1 566 155 683 427 658_2 995 636 931 336 388 714_n.jpg

Віце-прем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала лауреатці // facebook.com/ukr.embassy.usa
Віце-прем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала лауреатці та іншим науковцям та публіцистам
facebook.com/ukr.embassy.usa

Посол Валерій Чалий зазначив, що у рік вшанування 85-ї річниці трагедії Голодомору видання такої книги є особливо актуальним.
Керівник дипустанови також відзначив роль Аппельбаум у поширенні у світових ЗМІ правдивої інформації про події в Україні, що пов’язані із російською агресією та «гібридною» війною.

Читайте також: Забутий свідок Голодомору — журналістка Ріа Клайман

«Енн Аппельбаум зазначила, що написання книги про злочини радянського тоталітарного режиму не було б можливим без відкриття Україною доступу до архівних документів того історичного періоду», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Голодомор є імперіалістичною, а не лише комуністичною зброєю, — історики

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+