Слухати

 Екс-помічника Трампа підозрюють у можливих зв’язках із Росією  / Новини на Громадському радіо

Екс-помічника Трампа підозрюють у можливих зв’язках із Росією

30 жовтня 2017 - 14:41
Наразі не відомий характер обвинувачень, які стосуються підозрюваних у зв'язках із Росією під час виборчої кампанії у США

Колишній керівник президентської кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт виступить перед обвинуваченнями, які пов’язані з розслідуванням можливого втручання Росії.

Про це повідомляє BBC із посиланням на ЗМІ США.

Як повідомляється, Манафорта та його колишнього бізнес-партнера Рика Гейтса просять зізнатися.

Розслідування, яке очолює спецпрокурор Роберт Мюллер, розглядає будь-які зв’язки між Росією та кампанією Трамп під час виборів на пост президента США.  Проте обидві сторони заперечують будь-яку змову.

Наразі не відомий характер обвинувачень, які стосуються Манафорта та Гейтса. 

Велике журі присяжних, яке у США скликав спецпрокурор Роберт Мюллер, 27 жовтня схвалило перші обвинувачення у розслідуванні ймовірного втручання Росії в американські вибори. Тоді імена підозрюваних не назвали. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+