Слухати

«Мене били сильно і я не міг нічого з цим зробити», — учасник АТО про напад (ФОТО)

30 жовтня 2017 - 12:43
За словами учасника АТО Геннадія Дуброва, конфлікт виник з людьми, які нібито збирають гроші на шпиталь. Дубров вказав їм на те, що ка коробці немає жодних печаток та пломб
«Мене били сильно і я не міг нічого з цим зробити», — учасник АТО про напад (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Боєць АТО, «кіборг» Геннадій Дубров повідомив деталі нападу на нього в Києві біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. 

«Мене били сильно і я не міг нічого з цим зробити, бо після першого неочікуваного удару відчував лише глуху страшенну біль в голові і нічого не розумів. Три важкі контузії під час війни дали свій результат», — пише боєць АТО.

За його словами, у нього розсічена брова та губа.

«Медики обкололи мене обезболюючими і дали таблетки від тиску, бо сердечко билось із такою швидкістю, що ледь не стався інфаркт», — розповів Дубров та додав, що написав заяву до поліції, але його попередили, що шансів відстояти свої права мало, оскільки «це легкі тілесні».

Він зазначив, що поліцейські діяли неоперативно:

«Коли я скотився з Інституцької і йшов на блимаюче світло їхніх машин, по обличчі стікала кров, поліцейські сказали ОК, чекайте, викликаємо наряд і медичну допомогу. І жоден з них не побіг затримати хоч на декілька хвилин свідків, щоб хоча б записати їх мобільні».

Розповідаючи, про причину конфлікту, Геннадій Дубров зазначив, що з цими людьми у нього не вперше виникає непорозуміння.

«Є речі, які ніколи не пропущу і не пробачу. Майдан для мене це місце точки неповернення і в якомусь сенсі святе місце, а особливо пам’ятник Небесній сотні. Часто буваю у тому районі і одразу біля пам’ятника між квітами, лампадками та синьо-жовтими стрічками щоразу стоїть паперова коробка від нової пошти, на ній наклеєний на А4 напис «на госпіталь». На коробці немає жодних печаток та пломб.

korobka.jpg

Таким чином нібито збираються гроші на шпиталь // ФБ-сторінка Геннадія Дуброва
Таким чином нібито збираються гроші на шпиталь
ФБ-сторінка Геннадія Дуброва

Поблизу пам’ятника неадеквати, які розмовляють нецензурною лексикою, пропонують людям синьо-жовті стрічки за гроші при цьому кажуть, що збирають на госпіталь. Я з ними неодноразово розмовляв. Просив, щоб вони поставили пластикову опломбовану коробку із печаткою благодійної організації. Вони цього так і не зробили», — пояснив Дубров.

«Ми не раз намагались з ними поговорити але вони нічого не розуміють, бо це їх джерело доходу і видно, що вони не відмовлятимуться від нього…Ми не раз намагались нормально поговорити. Що разу представлялись і казали, хто ми. Вони знали що я кіборг і боєць АТО. Практично щоразу жінка, що теж представлялась, як волонтер, знімала все на відео і жодного разу його ніде не публікувала», — додав він.

Він зазначив, що 29 жовтня йшов на «Нову пошту» за посилкою. І знову побачив людей, які збирали гроші.

«Почав з ними говорити, спочатку жіночка сказала, що зараз по мене прийдуть і за декілька хвилин я отримав від мужичка поблизу в голову разів зо п’ять. Він втік. Якщо чесно не дуже пам’ятаю, скільки часу пройшло, поки почав йти до поліції», — розповів Геннадій Дубров.

pidozryuvani.jpg

За словами Геннадія Дуброва, чоловік на фото напав на нього // ФБ-сторінка Геннадія Дуброва
За словами Геннадія Дуброва, чоловік на фото напав на нього
ФБ-сторінка Геннадія Дуброва

volonterka.jpg

Жінка, яка називає себе волонтеркою. Була присутня при нападі на Геннадія Дуброва // ФБ-сторінка Геннадія Дуброва
Жінка, яка називає себе волонтеркою. Була присутня при нападі на Геннадія Дуброва
ФБ-сторінка Геннадія Дуброва

Читайте також: В Києві біля пам’ятника Небесної сотні побили «кіборга» і бійця АТО

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+