Слухати

У Генпрокуратурі України відреагували на розслідування США по Манофорту  / Новини на Громадському радіо

У Генпрокуратурі України відреагували на розслідування США по Манофорту

30 жовтня 2017 - 18:05
Розслідування стосується тих, які проводить українська Генеральна прокуратура – кажуть у відомстві

Розслідування США щодо відмивання коштів Полом Манафортом, зароблених в Україні за правління Януковича, вписується у рамки розслідувань Генпрокуратури.

Про це сказав в коментарі Громадському радіо керівник Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк .

«Воно вкладається у рамку тих розслідувань, які ми здійснюємо. Перше стосується розтрати коштів Міністерства юстиції, які виділялись на американську юридичну фірму для підготовки звіту по справі «Тимошенко проти України» щодо її незаконного арешту. Друге – в частині матеріалів по чорній бухгалтерії.  Ці справи ми далі розслідуємо», — зазначив Горбатюк.  

За його словами, Генпрокуратура України близько двох років тому направляла запит до Міністерства юстиції США, щоб там допитали Манофорта щодо коштів та їх використання, але українське відомство так і не отримало відповіді.   

Нагадаємо, колишнього главу передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта і його ділового партнера Ріка Гейтса звинуватили по 12 статтям, в тому числі у відмиванні грошей, а також в лобіюванні інтересів іноземної держави.

Манафорт звинувачується у відмиванні 18 млн доларів США, а всього через офшорні рахунки пройшло до 75 млн доларів, говориться в документі.

Зазначається, що Манафорт і Гейтс заробили десятки мільйонів доларів доходу від роботи для українських політичних партій та лідерів і відмили гроші через американські та іноземні організації, щоб сховати платежі з 2006 року і принаймні до 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+