Слухати

Facebook, Twitter і Google зібрали нові дані про вплив Росії на вибори у США / Новини на Громадському радіо

Facebook, Twitter і Google зібрали нові дані про вплив Росії на вибори у США

31 жовтня 2017 - 10:46
Представники американських соцмереж готові надати конгресу США нову інформацію про діяльность Росії, яка може бути пов'язана з виборами 2016 року

Росію запідозрили у публікації політичної реклами для 126 млн користувачів Фейсбук, розміщенні 1,4 млн твітів про вибори і більше тисячі відео в YouTube, передає Інтерфакс із посиланням на AP.

Зазначається, що представники американських соцмереж готові надати конгресу США нову інформацію про діяльность Росії, яка може бути пов’язана з виборами 2016 року.

Зокрема, Facebook готується розповісти юридичному комітету Сенату США про те, що група, яка може бути пов’язана із Росією, виклала понад 80 тис. рекламних повідомлень під час і після виборів.

Потенційна аудиторія цих постів становить приблизно 126 млн користувачів, а у 29 млн осіб вони з’являлися безпосередньо в стрічці новин.

Twitter готується повідомити, що виявила і заблокувала 2,75 тис. акаунтів, які, на думку компанії, цілеспрямовано просували проросійські погляди під час американських виборів.

Це приблизно в 14 разів більше, ніж соцмережа заявляла раніше, відзначило джерело агентства Associated Press. Зазначається, що з  цих аккаунтів в період з вересня по листопад минулого року було розміщено 1,4 млн твітів, пов’язаних з виборами.

Google 30 жовтня повідомила, що виявила два аккаунта, можливо пов’язаних з Росією, які витратили $ 4,7 тис. На рекламу в ході виборів президента США. Також компанія виявила 18 Youtube-каналів, імовірно підтримуваних Росією. На них розміщено понад 1 тис. Відео загальною тривалістю 43 години. У період з червня 2015 року по листопад 2016 року ці фірми набрали близько 309 тис. переглядів в США.

Представники Facebook, Twitter і Google в рамках розслідування про можливе втручання Росії у вибори в США виступлять на трьох слуханнях, які відбудуться 31 жовтня і 1 листопада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+