Слухати

В СБУ розповіли, хто заклав вибухівку в машину полковника Хараберюша

31 жовтня 2017 - 20:06
Це жителька Донецька Юлія Прасолова
В СБУ розповіли, хто заклав вибухівку в машину полковника Хараберюша / Новини на Громадському радіо

Служба безпеки України розкрила вбивство полковника Олександра Хараберюша в Маріуполі, про це під час прес-конференції повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак

На прес-конференції було продемонстровано відео, як людина закладає вибухівку в машину. Василь Грицак зазначив, що людина не знала про камери відеоспостереженя.

За словами Василя Грицака жінку звуть Прасолова Юлія Володимирівна. За закладання вибухівки вона отримала 15 тисяч доларів.

Її затримали сьогодні, 31 жовтня. Прасолова приїхала до Одеси, щоб отримати біометричний паспорт.

«Ми не просто затримали людину, яка обґрунтовано підозрюється у вчиненні цього терористичного акту. Ми знаємо більше, ніж зараз можемо сказати. Я скажу, що ця людина входила до так званого «Центру спеціальних операції», який діє під егідою «МГБ ДНР». Цей центр очолює Євдокімов Василь Вікторович», — зазнаичв Василь Грицак.

За його словами, зазначений «Центр» фінансується з Росії.

Нагадаємо, внаслідок вибуху автомобіля в Маріуполі в березні 2017 року загинув співробітник Служби безпеки України полковник Олександр Хараберюш.

У Олександра Хараберюша залишилося двоє дітей, молодшій доньці — два роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+