Слухати

Використання безпілотників зменшує бойові втрати у рази - інструктор пілотів БПЛА / Новини на Громадському радіо

Використання безпілотників зменшує бойові втрати у рази - інструктор пілотів БПЛА

31 жовтня 2017 - 22:09
Інструктор пілотів БПЛА розказав Громадському радіо, що тепер безпілотники працюють по всій довжині лінії розмежування на Донбасі

Політ українського безпілотника тепер може тривати кілька годин, а діапазон його дії – далеко за сотню кілометрів. Впродовж цього часу важлива інформація в режимі реального часу транслюється на землю. Про можливості безпілотної авіації розповідає інструктор Сергій, який готує пілотів БПЛА. Він побажав, щоби його прізвище залишилось невідомим:

«За один проліт ми можемо повністю продивитися весь Донецьк детально. Дуже детально. Практично, заглянути у кожен двір і це дуже великий кілометраж».

bpla_leleka_100.jpg

Пошкоджений ворожим вогнем БПЛА "Лелека - 100"  // Громадське радіо
Пошкоджений ворожим вогнем БПЛА «Лелека — 100»
Громадське радіо

Техніку управління безпілотниками й тактику їхнього застосування викладають бойові інструктори, які налітали не одну годину в зоні бойових дій. Сам Сергій, з 2014 року був добровольцем батальйонів «Донбас» й «Дніпро 1». Там й побачив перші БПЛА та навчився ними керувати вже в бойових умовах. Зараз, працюючи інструктором, виїжджає в зону АТО, й ділиться досвідом з військовими.

«Інструктор, який не виїжджає в зону АТО й не працює на передку – це не інструктор. Людина не може викладати теорію, читаючи її вночі з інтернета. Вона повинна жити цим, працювати там, де літаки використовуються, щоб розуміти, що пояснювати людям.  Ми працюємо в усіх секторах, по всій лінії АТО».

Бойовий досвід, накопичений за останні три роки, вже трансформовано в конкретні настанови по проведенню польотів. Під час тренування у Дніпрі Сергій навчає бійців, як діяти в екстремальних ситуаціях – наприклад, під час ворожого обстрілу. Або раптово передає управління літаком іншому пілоту. Аби напарник не розслаблявся і був готовим продовжити керування, треба діяти за будь-яких умов. На навчальному полігоні відпрацьовують й швидкість розгортання всього аеронавігаційного комплексу. Тут теж вже існують чіткі нормативи, відпрацьовані на фронті. Група має максимально швидко виконати завдання й змінити дислокацію. З моменту розвантаження групи до запуску літака в повітря має пройти від 7 до 10 хвилин.

Тренувальні польоти виконуються на безпілотному літаку з поетичною назвою «Лелека — 100», розробленому ентузіастами з Дніпра, які починали у 2014 році з простих пінопластових моделей із закріпленою камерою «гоу про». Тепер компанія «ДЕВІРО» виробляє серйозні літальні апарати з композитного матеріалу й досконалою електронікою, яка ефективно протидіє засобам радіоелектронної боротьби противника. Денис Чередниченко, директор й один з засновників компанії «ДЕВІРО» розповідає про основну модель своєї літакобудівної фірми – безпілотник «Лелека — 100» :

«Мы на этом аппарате прошли полное документальное оформление. Этот аппарат сертифицирован, кодифицирован должным образом и может поставляться на легальных основаниях как в Вооруженные силы Украины, так и в подразделения других силовых ведомств».

Військові спеціалісти, які обслуговують та експлуатують безпілотні літальні апарати, знають реальну ціну цим маленьким літакам. Вона вимірюється не в гривнях, доларах, або євро, а у збережених людських життях, вважає інструктор Сергій, котрий готує пілотів БПЛА:

«По тому, як я працював, і зараз працюють люди на фронті, безпілотники разів в 10 скоротили смертність бійців на фронті. А я знаю, що я кажу.  Завдяки даним розвідки БПЛА. Тому що літак залетить туди, куди не зайде жодна розвідгрупа. А включаючи систему відео нагляду, яка у нас є по всій лінії фронту, звукова радіоелектронна звукометрична розвідка, і плюс БПЛА – це просто такий заслон з розвідки, що ми маємо всі дані, що де робиться, і, навіть – що буде робитися».

Навчання пілотів – це безперервний процес. Адже в армії відбуваються ротації. Спеціалісти, які навчились керувати цими літаками, через деякий час, звільняються у запас. У війська приходить зміна, яку також потрібно навчити керувати безпілотниками, допомогти оволодіти знаннями в навігації й тактиці. Навчити умінню аналізувати отримані данні.

Але військова спеціальність може стати у нагоді й в цивільному житті. БПЛА вже використовують інші силові структури  — наприклад, міністерство з надзвичайних ситуацій. Або фермерські господарства. Вміло використовуючи безпілотну авіацію, можна, наприклад, моніторити сільськогосподарські угіддя, й упередити масштабні лісові пожежі.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+