Слухати

За Громадський бюджет участі Києва цьогоріч проголосувало більше киян, ніж торік - депутат Маляревич

31 жовтня 2017 - 22:52
Громадський бюджет-2018 у Києві підтримало в 2, 5 разів більше людей, порівняно з минулим роком
За Громадський бюджет участі Києва цьогоріч проголосувало більше киян, ніж торік - депутат Маляревич / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі Громадського радіо розповів депутат Київради, заступник голови бюджетної комісії Олесь Маляревич.

«В нас були великі і малі проекти. 51 малий проект переміг і 42 великих. Були різні ініціативи, які знайшли підтримку. Вони стосувалися і благоустрою, і інших ініціатив. Був задіяний адмінресурс. Про це розповідали самі ж мешканці. Тобто окремі депутати цим зловживали.» — розповів він.

За словами Маляревича, деякі проекти перемогли завдяки адмінресурсу, тому вони думають, як  краще вчинити.

Нагадаємо, що всього було подано 800 проектів. Громадське радіо подало проект «Спільний простір» та не отримало достатньої кількості голосів

«Спільний простір» -  цикл передач про те, як одночасно захистити право киян на місто, архітектурну спадщину і разом з тим розвивати простір. Чим керуватись і чим чим керуються в інших розвинутих країнах, чи можна застосувати такий досвід в Україні — шукати спільні рішення в прямому ефірі Громадського радіо будуть учасники програми – представники київської влади, експерти, представники громадянського суспільства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+